Zdroj 700W 1stCOOL WHITE STORM 700, 85+, bulk ECP-700A-12-85
Zdroj 700W 1stCOOL WHITE STORM 700, 85+, bulk ECP-700A-12-85 Značka 1stCOOL Vám prináša sériu napájacích zdrojov WHITE STORM, ktorá poskytuje typickú účinnosť vyššiu ako 85%. Zdroje sú vybavené 12 cm…
Specifikacia Zdroj 700W 1stCOOL WHITE STORM 700, 85+, bulk ECP-700A-12-85
To z tejto série robí ideálnu voľbu do kancelárií a pracovných staníc a vyššie modely určite neurazia ani hráčov. Sú schopné dodať podľa modelu aj viac ako 90% svojho nominálneho výkonu na 12 V vetve, čo Vám spolu s kvalitnou kabelážou zaistí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť a vďaka vysokej účinnosti aj nízke prevádzkové náklady. ATX 12 V Vysoká účinnosť 85% a viac pri typickom zaťažení (50%) Kompatibilita s najnovšími procesormi Spotreba v stand-by režime 100,000 hours, 25 ° C ambient (excl.
Zdroj 700W 1stCOOL WHITE STORM 700, 85+, bulk ECP-700A-12-85 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
DC fan) 3-ročná výkon: 700W typická účinnosť: 85% výkon samostatnej 12V vetvy: 648W konektor 24pin: Áno konektor 8pin (4 + 4): Áno konektor molex: 3x konektor SATA: 4x konektor PCIe: 2x P8(6+2) PFC: aktívny