GIGABYTE zdroj UD750GM PG5 V2, 750W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1 (GP-UD750GM PG5 V2)
GIGABYTE zdroj UD750GM PG5 V2, 750W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1 (GP-UD750GM PG5 V2) Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5,…
Specifikacia GIGABYTE zdroj UD750GM PG5 V2, 750W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1 (GP-UD750GM PG5 V2)
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž
GIGABYTE zdroj UD750GM PG5 V2, 750W, 120mm, Plně modulární, 80 Plus Gold, ATX 3.1 (GP-UD750GM PG5 V2) patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.