Cooler Master zdroj MWE Bronze 650W V3, 120mm, 80+ Bronze (MPE-6501-ACABW-3BEU)
Cooler Master zdroj MWE Bronze 650W V3, 120mm, 80+ Bronze (MPE-6501-ACABW-3BEU) Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre…
Specifikacia Cooler Master zdroj MWE Bronze 650W V3, 120mm, 80+ Bronze (MPE-6501-ACABW-3BEU)
Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin
Cooler Master zdroj MWE Bronze 650W V3, 120mm, 80+ Bronze (MPE-6501-ACABW-3BEU) patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.