EVOLVEO Pulse 450, zdroj 450W, ATX, tichý, bulk, 3YRW EP450PP12B
EVOLVEO Pulse 450, zdroj 450W, ATX, tichý, bulk, 3YRW EP450PP12B • Tichý napájecí PC zdroj • ATX 2.2 • 1× PCIe (8-pin / 6+2-pin), 2× SATA • 120 mm ventilátor s regulací otáček • Aktivní PFC •…
Specifikacia EVOLVEO Pulse 450, zdroj 450W, ATX, tichý, bulk, 3YRW EP450PP12B
Tichý napájecí PC zdroj • ATX 2.2 • 1× PCIe (8-pin / 6+2-pin), 2× SATA • 120 mm ventilátor s regulací otáček • Aktivní PFC • Prodloužená 3 EVOLVEO Pulse 450ATX, zdroj, 450W, ATX, tichý, bulk, 3 Specifikace • CE certifikace, norma RoHs • tichý 12 cm větrák s regulací otáček • kabeláž v délce 40 cm • 1x napájecí kabel pro MB 20+4pin • 1x napájecí kabel s 3x MOLEX konektorem a 1x fd3 • 1x napájecí kabel cpu 4pin (8pin - 4+4) • 2x napájecí kabel s 2x S-ATA konektorem • 1x napájecí kabel VGA PCI-E 6+2pin
EVOLVEO Pulse 450, zdroj 450W, ATX, tichý, bulk, 3YRW EP450PP12B patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.